konvict1993 napisał(a):
|
Gonzalez- Widać jaki był skoncentrowany, Zabrze było wypadkiem przy pracy na całe szczęście.
|
On już w tylu meczach obcinał się przez brak koncentracji, że Zabrze to nie tyle wypadek przy pracy, co kumulacja typowych dla tego zawodnika błędów.