|
Gdzie zamierasz wsadzić tego środkowego obrońcę? Arsenić jest pierwszy do wejścia i raczej nie ma co do niego wiekszych zastrzeżeń. Poza tym Velez też może grać na środku obrony, w przypadku gdy Pol wróci po kontuzji.
Mimo wszystko są bardziej pożądane pozycje do obsadzenia.
|