Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79442
Stary 05.08.2017, 10:58
Gdzie zamierasz wsadzić tego środkowego obrońcę? Arsenić jest pierwszy do wejścia i raczej nie ma co do niego wiekszych zastrzeżeń. Poza tym Velez też może grać na środku obrony, w przypadku gdy Pol wróci po kontuzji.

Mimo wszystko są bardziej pożądane pozycje do obsadzenia.
Odpowiedz cytując