|
ogolnie ta Wisla Plock to zenada jakich malo. Wczoraj wygladali jak anty pilkarze ktorzy nie moga biegac.
W Akcji brakowej cieszy zachowanie Carlitosa jako prawdziwego napadziora. Bo chyba kazdy wie ze Pawel Brozek to bym w tej akcji bawił w zastawkę itp i chuja by bylo a nie bramka.
Dobre wejscie Buchalika - mial szczescie przy strzale Piatkowskiego (brawo) dwa czy trzy pewne złapania i ze 2 dobre wybicia nogą.
Cywka prze slabo
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|