Dla mnie największy plus meczu to Michał Buchalik, byłem pewny obaw co do zmiany bramkarza w trakcie meczu, ale swoimi interwencjami pokazał, że nie ma się czego obawiać.
Drugi plus to oczywiście zdobywca bramki Carlitos.
Tai mały OT z mojej strony:
Cytat:
Zacznijcie nakręcać znajomych na Derby, podzwońcie, powysyłajcie smsy, wiadomości na FB, zaproponujcie wspólne wyjście czy wyjazd- w sobotę ma być miazga na trybunach!
Zarząd robi swoje, piłkarze też, teraz pora na NAS!
|