Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 04.08.2017, 22:31
Dla mnie największy plus meczu to Michał Buchalik, byłem pewny obaw co do zmiany bramkarza w trakcie meczu, ale swoimi interwencjami pokazał, że nie ma się czego obawiać.

Drugi plus to oczywiście zdobywca bramki Carlitos.

Tai mały OT z mojej strony:

Cytat:
Zacznijcie nakręcać znajomych na Derby, podzwońcie, powysyłajcie smsy, wiadomości na FB, zaproponujcie wspólne wyjście czy wyjazd- w sobotę ma być miazga na trybunach!

Zarząd robi swoje, piłkarze też, teraz pora na NAS!
Odpowiedz cytując