Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13172
Stary 04.08.2017, 12:32
Idę o zakład, że będzie nas powyżej 25 tysięcy.
Śnieżna kula się rozpędza.
Wiadomo, że najwięcej biletów, po kilka tysięcy sprzeda się w ostatnich trzech dniach.

Sobota, 20:30.
Będzie zabawa na trybunach.
Odpowiedz cytując