Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13171
Stary 04.08.2017, 09:43
Jezu co wy rozkminiacie znowu wiecej jak tydzien do meczu biletow poszlo prawie dycha a oni rozkminiaja 18 tys

Wezcie sie do czegos pozytecznego bo te bzdury co wypisujecie sa meczące po prostu.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując