brylant17 napisał(a):

|
Polecę klasykiem w europie nie ma już słabych drużyn.Takie Osijek wyeliminowało PSV z czego Chorwacja ma aż 4 drużyny w Pucharach jedno w LM i trzy w LE .Macedonia! i Słowenia po dwie drużyny, w IV LE jest także zespół z Litwy! Suduva Mariampol. Chorwację jeszcze rozumiem bo to nie są ogórki,ale Macedonia,Słowenia i Litwa! to można powoli gasić światło...
|
Vardar jest "odpadem" po LM, a Shkendija rok temu wywalała naszego reprezentanta

teraz przejęli rozstawienie po HJK Helsinki, a poziom ligi fińskiej mogłeś ocenić po jej mistrzu...
Suduva pobiła Szachtior Soligorsk (gol na wagę awansu w 90 min), Liepaję z Łotwy (więc poziom ten sam) no i szwajcarski Sion - i to można uznać za sporego kalibru niespodziankę, to fakt.
Domzale no też zaskoczyło eliminując Freiburg, no ale tam trafił gość z garbatą dolą, więc czemu się dziwić?

