arth_ur napisał(a):

|
Ma nadal procent od sprzedaży Wisły wg słów Damiana Dukata.
|
za moja aktywność w tym temacie dostałem tygodniowego bana
może to i dobrze , bo za dużo czasu traciłem na czytanie tego
wiem że lubię czasem coś troche złośliwego napisać żeby "coś sie działo" ale teraz całkiem na serio:
ten temat to nie miejsce na żarty
nie wiem czemu ban mi sie dostał za "obrażanie" dziennikarzy , którzy w całej sprawie pełnii funkcję nie tylko dezinformacyjna ale sprawiali wrażenie działania celowego i opłaconego...
kolejne posty po moim to również były pociski na tych dziennikarzy ale już nie były nagrodzone banem
a teraz do samej "oferty" od "niemców"
byłem tutaj (można poszukać) pierwszym , który od samego początku pisał że to lipa
jak sie rozkminia kto, co i działać trzeba poszlakowo to trzeba się kierować dwiema zasadami:
- ludowym porzekadłem - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
- starożytną zasadą CUI BONO (czyje dobro czyli tłumacząc luźniej KTO SKORZYSTAŁ)
i tu sprawa jest nad wyraz czytelna
1. gdyby sprawy nie było , mija 23 lipca TF dostaje 0% z ewentualnej sprzedaży SA
2. sprawa była finał taki że choć już po 23 lipca to jakby co TF dostaje 50% od ewentualnej sprzedazy SA
nic więcej nie trzeba pisać, a moje prywatne zdanie jest takie , oby sekcja została jak najdłużej przy TS