JrQ- napisał(a):

|
Tylko Ty, żadna bramka znacząco nie obciąża jego konta.
|
ani nawet "nieznacząco" , przy 2 i 3 absolutnie ZERO szans , przy pierwszej szanse minimalne , tzn można to było obronic ale cudem i byłaby to tzw. wondersave , dobrze podsumował to kilka postów niżej S1mone , choć w wątku o Bernackim/Kasztelańcu/TFk sie kompromitował , to w temacie bramkarzy jest jednym z lepszych ekspertów na forum
