|
Życzyłbym sobie W KOŃCU zobaczyć inny skład, niż w poprzednich meczach. Boguski w obecnej formie nie powinien nawet mieścić się w osiemnastce meczowej, a Ivanowi dobrze zrobi ławka, zwłaszcza przed derbami. Małemu zresztą też. Moim skromnym zdaniem, na skrzydłach powinni wybiec Wojtkowski i Carlitos, a w ataku Brożek. Brlek na OP, a niżej Halilovic z Velezem. OK, Football Manager mode OFF.
|