Temat
:
[IV KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
8
03.08.2017, 09:01
Jeśli Zdenek będzie w 100% gotowy to wyjdzie w pierwszym z Carlitosem. A jeśli nie to ja widzialbym Halilovica w pierwszym składzie obok Veleza, a z przodu Brlek i Carlos.
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm