Wyświetl pojedynczy post
MELON
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4576
Stary 02.08.2017, 23:41
Jeżeli ktoś lub jakaś firma chce kupić klub pokroju Wisły , klub z ponad 110 letnią tradycją musi to robić drogą oficjalną ,czarno na bialym . To jest chcąc nie chcąc sprawa medialna i taki ktoś nie może robić tego za pomocą szemranych i wzietych z dupy pełnomocników itd. Zresztą duże firmy tak nie działają , mają swoje osoby zatakie rzeczy odpowiedzialne . Popieram ludzi z Towarzystwa Sportowego którzy trzeźwo i racjonalnie ocenili sytuację z tym niby nabywcą
Odpowiedz cytując