|
@morganfield - nie znałem tego portalu, dzięki.
Czyli wychodzi, że nie ma złego wykończenia. No to przekonujcie Kiko. Bartosz do ataku, Ondrasek do obrony : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|