Temat
:
[ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
205
02.08.2017, 16:00
Jak obserwuję grę Bartosza to za każdym razem mam wrażenie ze wchodzac w 70 minucie w 90 mię ma już sił.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO