|
Jeżeli Janekx89 jest prawnikiem i to od prawa sportowego - to jest prawnikiem pożal się Boże - czego dał przykład w dyskusji twitterowej na temat kontraktu zawodnika, który idzie na wypożyczenie do innego klubu (dotyczyło Kuby w Wiśle) gdzie twierdził, że klub wypożyczający przejmuje obowiązki kontraktowe zawodnika.
Oczywista nieprawda, gdyż klub wypożyczający zawiera na czas wypożyczenia kontrakt z zawodnikiem, a klub macierzysty jest zwolniony z świadczeń kontraktowych przez okres wypożyczenia.
Tym samym raczej nie lokowałbym go wśród prawników czy menagerów, bo raczej podstawowych informacji nie ma....
Zresztą ustalanie kim jest ten gość - po jego wpisach najszybciej mógłby dokonać TS poprzez ujawnienie danych osoby celem wszczęcia postępowania cywilnego za zniesławianie TS Wisła w publikacjach na twitterze.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|