Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 02.08.2017, 13:40
Czy ten zwrot, "klub kukułka", to jakiś kolokwializm? Czy to z jakiegoś filmu? Czy nie?









Pytam, bo nie znam. Według Google jeszcze Podoliński i Zieliński użyli w jakichś tam wywiadach tego sformułowania (uprzedzając: NIE, NIE MYŚLĘ ŻE JEDEN Z NICH TO JANEKX89 )

Dobra, znalazłem. Odpowiedź:

Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.08.2017 o godz. 13:46.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując