|
Z tego co pisano w branżowej prasie na temat powrotu Roberta to szanse są spore ale niekoniecznie w tym sezonie. Szefostwo Renault nie chce robić nic na siłę, stąd pewnie sporo będzie zależało od tych testów na Hungaroringu.
Nie jest też powiedziane że musi trafić do Renault bo i inne teamy pewnie będą miały chrapkę na niego jeśli testy wypadną korzystnie.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|