Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
13160
01.08.2017, 19:07
Pytanie czy nie będzie jak rok temu - że nie mają podpisanej jakiejś tam umowy z ochroną i sektor gości/bufory będą stały puste
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik