Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24074
Stary 01.08.2017, 15:13
sedonh napisał(a):Wyświetl post
No rzeczywiście, wychodził na 20min w 2/3 meczach zaliczył 3 asysty ale .... tam przecież nie chce mu się zapierdalać, tak naprawdę to on nigdy nie miał okazji pokazać, że mu się chce
pierwsze miejsce w którym zawodnik pokazuje czy mu się chce czy nie to trening.byc moze tam mu się własnei nie chciało.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując