sedonh napisał(a):

|
No rzeczywiście, wychodził na 20min w 2/3 meczach zaliczył 3 asysty ale .... tam przecież nie chce mu się zapierdalać, tak naprawdę to on nigdy nie miał okazji pokazać, że mu się chce
|
pierwsze miejsce w którym zawodnik pokazuje czy mu się chce czy nie to trening.byc moze tam mu się własnei nie chciało.