Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24073
Stary 01.08.2017, 15:08
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
@ashkeczup - to znaczy, że źle życzysz Wiśle.
Dla mnie Hugo choć z pewnością ma potencjał to pokazał się jako sfochowany gwiazdorek, któremu się nie chce zapierdalać na boisku.
No rzeczywiście, wychodził na 20min w 2/3 meczach zaliczył 3 asysty ale .... tam przecież nie chce mu się zapierdalać, tak naprawdę to on nigdy nie miał okazji pokazać, że mu się chce
Odpowiedz cytując