Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24071
Stary 01.08.2017, 14:48
@ashkeczup - to znaczy, że źle życzysz Wiśle.
Dla mnie Hugo choć z pewnością ma potencjał to pokazał się jako sfochowany gwiazdorek, któremu się nie chce zapierdalać na boisku.
Odpowiedz cytując