19sebawro06 napisał(a):

|
takie nieporozumienie że pójdzie do nowego sącza i zacznie grać na poziomie...
|
na poziomie Sandecji.
Problem jest taki że u nas niewiele dawał więc Kiko i Junco chcą się go bardzo pozbyć. Oby przypadł do gusty włodarzom Nowego Sącza wszak w Sandecji tam zapadają decyzje w sprawie transferów
