Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 31.07.2017, 22:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Frankowskiego żaden selekcjoner nie chcial wystawiać bo nie mial warunków fizycznych. Bartosza nie chcecie w 1 skladzie bo jest " surowy technicznie". Dobry żart.
Chłopak zrobi karierę, bo ma charakter do tego sportu. Większy niż uzdolnieni juniorzy z jego pokolenia, wielkie talenty: Zajac, Koscielniak, Kuczak czy Kaminski
Może zrobi, może nie, wydaje się że na średniaka ekstraklasowego się nadaje, czy na coś więcej czas pokaże... Na pewno jeśli ma być kimś więcej musi poprawić między innymi technikę.
Odpowiedz cytując