Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 31.07.2017, 17:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
to moze jedzmy dalej, idźmy na AWF do Gizy niech nam da najszybszego 400 metrowca, w wieku juniorskim.

W ataku najlepiej jakby gral TYPOWY napastnik, bo potem bedzie narzekanie ze bieda z bramkami.
Ja tam Bartosza w ataku nie widze. Ba, ledwo ledwo widze go w pomocy, dobrze ze chłop mnie zaskakuje bo jak dla mnie to dalej nie wiem co jest jego pilkarska zaletą (opróćz farta bo tego nie licze)
Nasi typowi napastnicy (Z&P) moim zdaniem nic nie grają więc co szkodzi raz czy drugi wypuścić Bartosza do przodu.
Moim zdaniem w najbardziej pesymistycznym scenariuszu będzie to mnie szkodliwe niż np. Brlek wycofany za Frana.
Odpowiedz cytując