|
Jak ktoś jest głupi i naiwny to uwierzy we wszystko co mu Pan Bernatzky powie. Obietnice bez pokrycia i żadnej weryfikacji nic nie kosztują.
Najlepszy jest komentarz Karonia pod wywiadem, ładnie podsumował cały ten cyrk.
Ostatnio edytowane przez heoij : 31.07.2017 o godz. 17:15.
|