Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 31.07.2017, 17:09
Jak ktoś jest głupi i naiwny to uwierzy we wszystko co mu Pan Bernatzky powie. Obietnice bez pokrycia i żadnej weryfikacji nic nie kosztują.

Najlepszy jest komentarz Karonia pod wywiadem, ładnie podsumował cały ten cyrk.
Ostatnio edytowane przez heoij : 31.07.2017 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując