mitmichael napisał(a):

Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca
|
to oddasz mi i będę mieć dwie
ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka
