Temat
:
#12bohater
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
188
31.07.2017, 12:30
Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 31.07.2017 o godz. 12:33.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael