Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24063
Stary 31.07.2017, 11:49
Tak odnośnie meczu z Górnikiem, to tylko ja mam wrażenie, że ten nasz nowy bramkarz to taki trochę ręcznik w bramce?
Odpowiedz cytując