Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
24063
31.07.2017, 11:49
Tak odnośnie meczu z Górnikiem, to tylko ja mam wrażenie, że ten nasz nowy bramkarz to taki trochę ręcznik w bramce?
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14