KOMINEK napisał(a):

|
Audyt co daje. Nie jesteśmy Realem i informacje o nas tak naprawdę nic nie dają.
|
Nam? Nic sensownego nie daje.
Są przynajmniej dwa podmioty, którym mógłby coś dać:
- jakimś kręgom około-UFA - jakąś wiedzę związaną z dochodzeniem ewentualnych odszkodowań/prowizji od umów sponsorskich, w razie uznania rozwiązania umowy z nimi za bezpodstawne,
- jakiemuś zakręconemu forumowiczowi, przekonanemu o własnej nieomylności, chcącemu za wszelką cenę wykazać, że TS prowadzi SA do finansowego upadku, bo na forum został zrównany z ziemią za kompletnie oderwane od rzeczywistości szacunki i nieumiejętność pozyskania sprawozdań - "sprytny" sposób na dostęp do najnowszych i rzetelnych danych.
Ja się oczywiście wygłupiam, co wcale nie oznacza, że jakiś gość na forum nie mógł wpaść na tak głupi pomysł, który - w jego opinii - mógł być nieinwazyjny i niegroźny. Ot, ktoś prześle dane, ofertę się cofnie i koniec wygłupów, a ile potem będzie podziwu na forum, jak będzie wiedzą brylował!
Alternatywne wytłumaczenie, to smutne, jest niestety takie, że rzeczywiście, ktoś z niewiadomych powodów bardzo chce przejąć Wisłę i nie ma dobrych intencji. Drugie podejście do - de facto wrogiego - przejęcia przy pomocy słupów.