|
Przepraszam, oczywiście chodziło o prawą stronę obrony.
Teraz lepiej?
2015.05.23 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1.
Druga bramka stracona po zejściu Boguskiego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|