Ja chciałem tylko zasygnalizować, że tam jest mowa o pełnomocnictwie notarialnym, tyle że samego pełnomocnictwa nie ma

Innymi słowy, jest to nadal gołosłowne twierdzenie

Pewnie dlatego TF wstrzymało się z publikacją oświadczenia, czekając aż dosłane będzie pełnomocnictwo. Najwyraźniej nie zostało
