Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 30.07.2017, 09:34
3 tygodnie temu przegraliśmy sparing z Sosnowcem 1-4 i byłem pełen obaw przed nowym sezonem. Ostatecznie 6 punktów w trzech meczach nie jest złym początkiem, wiec nie załamywałbym się szczególnie. Trzeba wziąć się w garść i skupić się na starciu z Płockiem, by do derbów przystąpić w dobrych nastrojach. Tacy zawodnicy jak Wojtkowski, czy Halilovic z meczu na mecz powinni wyglądać lepiej, niedługo wróci też Llonch, a chyba nie trzeba dodawać ile on daje w środku pola. Ciekaw byłbym zestawienia z Polem, Halilovicem i Brlekiem na dziesiątce. Velez jest ok, ale moze wobec kiepskiej formy Gonzaleza warto rozważyć przesunięcie go na środek obrony. I najważniejsza sprawa - Carlitos jest dobry, ale nie jest to zawodnik, który będzie wykańczał akcje. Nawet bez tego może strzelić koło 10 goli w sezonie, ale widać, że lepiej by się czuł mając koło siebie typową 9, choćby jak ten Angulo z Górnika. Mam nadzieje, że Junco wciąż się rozgląda i przed zakończeniem okienka. Bądźmy szczerzy - Brożek i Onradsek nic nam nie dają z przodu, Paweł jak dojdzie do okazji to raczej na pewno jej nie wykorzysta, z kolei Onrasek nie dochodzi do żadnych okazji.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując