Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 30.07.2017, 07:56
Dariook napisał(a):Wyświetl post
I nie dam sobie ręki uciąć ale wydawało mi się że miał tez swój udzial przy stracie 1 bramki.
No miał, był faulowany

Nie było tak źle jak opisujecie. Górnik znalazł sobie naprawdę kozackiego Hiszpana któremu wszystko wpada. Myślę, że jak wróci Llonch to ten pressing będzie zdecydowanie lepiej wyglądał. Velez nie jest zły ale nie ma tego zapierdalania po boisku co Llonch.

Chędożyć VAR, bezużyteczny jest skoro z niego nie korzystają.
Odpowiedz cytując