Dariook napisał(a):

|
I nie dam sobie ręki uciąć ale wydawało mi się że miał tez swój udzial przy stracie 1 bramki.
|
No miał, był faulowany
Nie było tak źle jak opisujecie. Górnik znalazł sobie naprawdę kozackiego Hiszpana któremu wszystko wpada. Myślę, że jak wróci Llonch to ten pressing będzie zdecydowanie lepiej wyglądał. Velez nie jest zły ale nie ma tego zapierdalania po boisku co Llonch.
Chędożyć VAR, bezużyteczny jest skoro z niego nie korzystają.