Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.07.2017, 23:37
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie bardzo słabo Cywka..(....) Brawo dla Bartosza, chłopak zawsze coś ukłuje lub napedzi wiatr po wejściu na plac...moze tym razem od 1min? Choc wydawal się sapać juz po 15min
A właśnie - o Cywce nie napisałem. Wszystko wskazuje na to, że wrócił do swojego dawnego poziomu. Szkoda.
Mam podobne spostrzeżenia odnośnie do Bartosza - wydaje mi się dość wolny (jak na pozycję) a przede wszystkim wygląda na wyczerpanego po jednym sprincie. Może tutaj tkwi przyczyna tego, że nie gra całych meczów. Ale z drugiej strony, bez żartów - nie wyrobiłby kondycji przez tyle lat regularnej gry w piłkę?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując