|
Nie powiedziałbym, że Carlitos jest słaby. To po prostu nie jest 9-tka. On musi mieć obok siebie lepszą wersję Ondraska.
Z dobrym i skutecznym napastnikiem takich meczów nie będziemy przegrywać.
Zagadką jest dla mnie ustawienie Brleka. On grając ofensywnego pomocnika dosłownie połyka metry boiska, ma niesamowicie naturalny ciąg na bramkę. Ustawianiem go zbyt głęboko robi się krzywdę jemu i druzynie.
|