MaLk napisał(a):

Szukacie cholera wie jakiego wytłumaczenia, a całkiem możliwe, że jest najbardziej prozaiczne na świecie i ściśle związane z naszym forum i to nawet tym wątkiem:
1.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2184
2.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2194
Panie i Panowie, nie oszukujmy się, to my doprowadziliśmy do tej sytuacji, to na potrzeby naszych dyskusji i chęci udowodnienia, że TS źle zarządza Wisłą pan Dominik123 uruchomił całą procedurę "audytu" 
Bo przecież już wiemy, że chodziło tylko o dostęp do danych...
|
Ja na jego miejscu bym szukał czegoś na wynajem w Raszynie.