|
Gonzalez w następnym meczu powinien odpocząć. Dziś praktycznie w pojedynkę przegrał nam spotkanie. Martwi też niestety dyspozycja Arka - coraz częściej ratuje się faulami w sytuacjach, gdzie zwyczajnie brakuje mu szybkości.
Skład widziałbym następująco:
Carlitos
Halilovic
Małecki Brlek Wojtkowski
Llonch (o ile wyzdrowieje)
Sadlok - Velez - Głowacki - Cywka
Cuesta
|