Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.07.2017, 22:27
enzo napisał(a):Wyświetl post
Wszedłem na oficjalną, żeby przeczytać, co powiedział po meczu Ramirez i mimo że cytują go niby po polsku, to i tak nie rozumiem, o co chodzi:

"To był mecz, który mogliśmy przegrać i przegraliśmy. Górnik był lepszy, zdobył o gol więcej i niestety przegraliśmy"

Co za bełkot.
Taki wynik zamiany Juszczyka na wieloryba nie umiejącego mówić po Hiszpańsku i dopuszczenia do tłumaczenia jakiejś przypadkowej babeczki po powrocie z Erasmusa.
Odpowiedz cytując