Szukacie cholera wie jakiego wytłumaczenia, a całkiem możliwe, że jest najbardziej prozaiczne na świecie i ściśle związane z naszym forum i to nawet tym wątkiem:
1.
WislaFan123 o sprawozdaniach napisał(a):
(...)
To w takim razie Wisla musiala z opoziniemem 2-3 letnim je zlozyc. Takze wkrotce je bede miec i sprawdze co w trawie piszczy
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2184
2.
WislaFan123 o specyficznym źródle dostępu do sprawozdań napisał(a):
Valdi88 napisał(a):
Nawet nie musi się nigdzie wybierać, bo informacje z KRS-u można otrzymać za pośrednictwem Centralnej Informacji KRS środkami elektronicznymi
|
Znam, ale trzeba mieć podpis elektroniczny.
Ale jest inne źródło 
(...)
Więcej by wyszło z pełneo sprawozdania z przepływami pieniężnymi, (...)
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2194
Panie i Panowie, nie oszukujmy się, to my doprowadziliśmy do tej sytuacji, to na potrzeby naszych dyskusji i chęci udowodnienia, że TS źle zarządza Wisłą pan Dominik123
uruchomił całą procedurę "audytu"
Bo przecież już wiemy, że chodziło tylko o dostęp do danych...