Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4507
Stary 29.07.2017, 22:09
Szukacie cholera wie jakiego wytłumaczenia, a całkiem możliwe, że jest najbardziej prozaiczne na świecie i ściśle związane z naszym forum i to nawet tym wątkiem:

1.
WislaFan123 o sprawozdaniach napisał(a):
(...)
To w takim razie Wisla musiala z opoziniemem 2-3 letnim je zlozyc. Takze wkrotce je bede miec i sprawdze co w trawie piszczy
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2184

2.
WislaFan123 o specyficznym źródle dostępu do sprawozdań napisał(a):
Valdi88 napisał(a):
Nawet nie musi się nigdzie wybierać, bo informacje z KRS-u można otrzymać za pośrednictwem Centralnej Informacji KRS środkami elektronicznymi
Znam, ale trzeba mieć podpis elektroniczny.

Ale jest inne źródło
(...)

Więcej by wyszło z pełneo sprawozdania z przepływami pieniężnymi, (...)
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2194

Panie i Panowie, nie oszukujmy się, to my doprowadziliśmy do tej sytuacji, to na potrzeby naszych dyskusji i chęci udowodnienia, że TS źle zarządza Wisłą pan Dominik123 uruchomił całą procedurę "audytu"

Bo przecież już wiemy, że chodziło tylko o dostęp do danych...
Odpowiedz cytując