|
1. Górnik długo nie pogra jak będą polegać na 34-letnim dziadku. Dostanie kontuzji i po nich. Ale cenie zapał i motywację młodych zawodników
2. Czemu Brlek gra cofnięty? On powinien grać z przodu!!!!
3. Zmiany za późno
4. Kiko zawalił nam mecz taktyką i zmianami
5. Bezsensowne wypierdalanie piłki 5 km w górę
Tyle co do tego meczu. Zła taktyka, zapał Górnika i TRAGICZNY GONZALES. Z Płockiem Arsenić za niego. Amen
|