Temat
:
[ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
70
29.07.2017, 20:25
7 kotów
napisał(a):
Po pierwszej połowie Gonzalez dramat, Wojtkowski nie ten poziom, Boguś słabiutko.
Górnik wygrywa środek pola dosyć łatwo.
Punkt będzie dużym sukcesem.
Dobrze dedukuje, że Boguś>Wojtkowski w pierwszej połowie? Jeśli tak, to aha.
ashkeczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ashkeczup
Znajdź inne posty napisane przez ashkeczup