Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4498
Stary 29.07.2017, 18:56
Wolfy, rozumiem nerwa i świadomość o istnieniu na forum ludzi, którzy mają nie do końca zbieżną wizję klubu z Twoją, ale nie napierdalaj we wszystkich jak leci. Pytanie brzmi, czy chcemy pozbyć się wszystkich myślących inaczej, czy też tylko tych, którzy liczą na sukcesy, nieważne jakim kosztem. Wbrew pozorom odróżnienie jedych od drugich nie jest wcale takie proste. Takie trzęsienia ziemi jak to ostatnie są niezłym papierkiem lakmusowym, ale nie usprawiedliwiają jebania każdego, kto powie coś innego. Nie jesteśmy żydami, żeby myśleć tylko w jeden, nienawistny zresztą sposób.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując