Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4494
Stary 29.07.2017, 18:13
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
oj Pani Prezes, i po co tak mataczyć? Przyspawali ich do stołków i tyle... Wisła po środku a z każdej strony jakiś ch...j ciągnie w swoją stronę. Dramat!
A co to ....a było pajacu jak nie jebanie po ludziach z TS-u
Jak chcesz zobaczyć chuja to popatrz do lustra.
Ostatnio edytowane przez Wisła Prokocim : 29.07.2017 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując