Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4490
Stary 29.07.2017, 17:51
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Skoro tylko 20 lat temu, to jednak mogę do Ciebie powiedzieć szczawiu... Skoro to co ja pisałem o TS-ie nazywasz "jebaniem", to naprawdę nie mam z tobą o czym rozmawiać... Szkoda mi czasu na Ciebie...
Tak, twoje słowa to jebanie TSu i zarządu - mi też szkoda czasu na rozmowę z tobą, adios.
Odpowiedz cytując