cudlaty napisał(a):

|
Skoro tylko 20 lat temu, to jednak mogę do Ciebie powiedzieć szczawiu... Skoro to co ja pisałem o TS-ie nazywasz "jebaniem", to naprawdę nie mam z tobą o czym rozmawiać... Szkoda mi czasu na Ciebie...
|
Tak, twoje słowa to jebanie TSu i zarządu - mi też szkoda czasu na rozmowę z tobą, adios.