serek.c2 napisał(a):

|
Co mógłbyś powiedzieć o mnie? Ja na potwierdzenie mogę cytować twoje żenujące wypowiedzi pastuchu.
|
Po pierwsze szczawiu, pastuchu to do brata! Po drugie twoich durnych komentarzy, potwierdzających że zawsze na każdy temat masz coś do powiedzenia i jak zawsze jesteś nieomylny, jest na tym forum pełno. I aż szkoda czasu na komentowanie tego i gadanie z tobą... Bywaj...