Powiem tak połowa pokemonów jak usłyszała o nowym inwestorze dostała orgazmu, bo sobie ubzdurała transfery nie wiadomo kogo: Zlatan (serius?)

(Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów), ale jak zaczęło się powoli dziać,że nic z tego nie będzie pokemony zaczęły płakać i jechać po TS-ie jak po burej suce.Nikt wam nie broni kupowania Wisły bierzcie kasę i lecicie do Pani prezes.Forum się podzieliło niestety, a może stety na tych kumatych,że może nic z tego nie być i na pokemonów które widziały $$$ przed oczami.Rok temu nic was przypadek Jakub M nie nauczył? I, że pojawienie się kolejnego inwestora z dupy z kupą pieniędzy ? To nie PSG czy inny klub gdzie obraca się milionami,tylko Polska.Śmieszy mnie jedno kibice nagle się dodzwonili do Niemców, a Wisła nie i kto to tu kłamie ? Gdyby nie TS rok temu była by IV liga a może i gorzej, ciekawe ile wtedy było by kibiców Wisły garstka ?