|
Po prostu nikt nie podkreśla że telefony to tylko insynuacje tego bernatzky'ego czy jak mu tam. Od razu wszyscy przyjmują to jako prawdę objawioną. To nie bernatzky okazał się przekrętem tylko kibice. Najgorsze że dalej niektórzy mieniący się kibicami Wisły na Twitterze piszą takie pierdoły.
|