wiertar napisał(a):

Ciekawe cudlaty jak ty byś się zachował w takiej sytuacji...
Wkladaszw coś całe serce, masę roboty, pracy itp. A tu nagle przychodzi jakiś cwaniaczek i mówi ci że to jest teraz jego i wypierdalaj. Ty byś pewnie na spokoju to przyjął i jeszcze poczęstował kawa...
|
Malo tego, nastawił by cztery litery bo "niemiec" przed oczami wyma.ch.u.j.e milionami ojro. Jeszcze sie tak zastanawiam czy jakies konsekwencje poniesie ten caly kasztelan.