|
w twetach pisze że z podawania info nie ma kasy, ale patrząc na częstotliwość ćwierkania i ilości podanych informacji wydaje się że to niemożliwe, to wygląda na jego pracę...... trzeba by przeanalizować na piłkarzy jakiej agencji ma największa wiedzę, może to jakiś trop.....
|