|
Nie zgodzę się z twierdzeniem że Boguski był bezproduktywny. Jeżeli już, to Wojtkowski. Nie mylcie efektywności z efektownością.
Ciężki mecz, zwłaszcza po tym cyrku. Oby trzy punkty, ale jednym nie pogardzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|